Návod k použití intenskin

Regenerace pokožky obličeje je hlavním účelem inovativního krému proti vráskám intenskin, ale pro maximalizaci účinku aplikace postupujte podle pokynů uvedených v pokynech.

Návod k použití krému intenskin

Návod k použití krému proti vráskám Intenskin

Používání nástroje není nic složitého, ke každému balíčku nástroje je přiložen podrobný průvodce, ale pro informační účely poskytujeme také pokyny v elektronickém formátu.

Jak používat krém intenskin

  1. Odstraňte make-up a očistěte povrch obličeje vatovým tamponem a čisticím prostředkem nebo tonerem.
  2. Naneste malé množství krému na povrch pokožky a konečky prstů jemně vtírejte až do úplného vstřebání.
  3. Krém nanášejte denně, ráno a večer, abyste dosáhli rychle viditelného účinku. Během zimy také používejte více krému, abyste chránili pokožku před studeným vzduchem a omrzlinami.

Unikátní komplexní složení krému umožňuje jeho použití jako ošetřujícího prostředku jak během dne, tak večer, aniž by bylo nutné používat ošetřovací prostředky jiných výrobců. A díky své lehké struktuře se krém rychle vstřebává a nezanechává mastné stopy, i když se dostane na oblečení.

Indikace pro použití

Věnujte pozornost příznakům předčasného stárnutí:

  • Vzhled jemných vrásek kolem rohů očí a úst
  • Ředění pokožky, ztráta pevnosti
  • Vzhled pigmentovaných oblastí pokožky
  • Zpožděné hojení kožních lézí
  • Deformace jasného obrysu obličeje, ochabnutí a ochabnutí kůže

Pokud se některý z těchto příznaků objeví, je nutné se uchýlit k pomoci regeneračního prostředku intenskin k obnovení pokožky a ochraně před předčasným stárnutím v budoucnu.

Kontraindikace

Během klinických studií nezjistila kontrolní skupina žádné kontraindikace pro použití krému. Nedoporučuje se však používat přípravek, pokud jste alergičtí na jednu nebo více složek krému. V takovém případě byste měli požádat o radu kosmetičku v České republice. Výrobek také nemá žádné vedlejší účinky díky svému přirozenému složení.