Zkušenost s používáním intenskin

Dobrý den, ve své recenzi se chci podělit o své osobní zkušenosti s používáním krému proti stárnutí intenskin. Je mi 32 let a nikdy jsem se o svou kůži opravdu nestaral. Ano, čas od času jsem dělal různé masky a používal levné krémy, ale nikdy jsem nechodil do lázní a neprováděl žádné vážné procedury. Výsledkem je, že mám pod očima znatelné vaky, začínají se objevovat první vážné vrásky, moje kůže vypadá bledě a není příliš zdravá.

Zkušenosti s intenskin od Emily z Mnichova

Fotografie Intenskin cream on hand z recenze Emily z Mnichova

Důvodem, proč přemýšlet o odchodu a omlazení, byla svatba mého nejlepšího přítele, nedávno jí bylo 33 let, ale vypadá v pohodě, je o 7-10 let mladší než její věk. Po oslavě jsem s ní zůstal sám a sdílel jsem své obavy o svůj věk: roky plynou a já jsem stále osamělý. A s věkem je stále obtížnější najít hodného muže, zvláště pokud se o sebe nestaráte.

Přítel se mým pocitům jen zasmál a řekl, že určitě potkám svého jediného muže. Ale když si všimla, že jsem se velmi obávala, doporučila mi krém intenskin. Podle ní je to díky intenskin, že dokáže navzdory číslům v pasu vypadat jako dívka a udržet si mládí.

Samozřejmě jsem jí nedal slovo a rozhodl jsem se zjistit více o tomto zázračném léku. Poté, co jsem se prohrabal na internetu, jsem četl mnoho pochvalných recenzí o používání intenskin spolu s radou koupit krém na oficiálních webových stránkách - takže říkají, že je to mnohem levnější a není pravděpodobné, že falešný. Po několika dnech úvah jsem šel na místo a objednal. O týden později dorazil balíček se smetanou na poštu, kde jsem si ji vzal.

Balení se smetanou obsahovalo také podrobný návod, jak produkt používat. Postupoval jsem podle pokynů v příručce a začal jsem krém nanášet dvakrát denně, ráno a večer, po odstranění make-upu a použití čisticího toneru.

Účinek používání krému

Výsledek použití Intenskin krému, zkušenost Emily z Mnichova

O týden později jsem si všiml prvního efektu - póry se znatelně zúžily, malé pupínky a záněty zmizely, barva pokožky se stala zdravější a rovnoměrnější.

Inspirován jsem produkt nadále používal. Pak jsem si začal všímat, jak vaky pod očima postupně mizí a mimické vrásky se vyhlazují a pomalu mizí. Kůže je na dotek pevnější a pružnější.

Lidé v mém okolí si brzy začali všímat, že jsem byl hezčí, komplikace od kolegů se začaly valit v práci a moji přátelé začali mít podezření, že jsem udělal plastickou operaci nebo se uchýlil k nějakému injekci krásy.

Krém používám již 3 měsíce a mohu říci, že jeho název ospravedlňuje na sto procent, pokožka opravdu omlazuje a za pár měsíců používání můžete přijít o několik let.

Nedávno jsem potkal mladého muže a navázali jsme vztah. Zahlcuje mě dary a slovy lásky a já si s úsměvem vzpomínám na svou přítelkyni, že mi poradila krém intenskin. Mohu doporučit lék každé ženě, která si chce připomenout, že věk v pasu neurčuje náš život, ale v každém věku můžete vypadat mladě a svěže!