Recenze intenskin

 • Jan
  Moje žena požádala, aby si na webu objednala intenskin, na nějakém fóru četla, že je to velmi dobrý produkt pro péči a omlazení. Objednal jsem si několik balíčků najednou, jen na webu byla velká sleva. padesáti%. Používá ho několik dní, znatelně se osvěžil, tvář už svítí.
  intenskin
 • Magdaléna
  Už dva měsíce používám krém intenskin a prostě se ho nemohu nabažit. Krém se dokonale stará o pokožku, zabíjí stopy únavy a kruhy pod očima. Ale co je nejdůležitější, díky krému jsou vrásky opravdu vyhlazeny a kontura obličeje je také dokonale napnutá. Krém jsem koupil jako dárek pro všechny své přátele a sebe a svou matku, každé po 2 baleních.
  intenskin
 • Magdaléna
  Tento krém mi poradil kolega v práci, podle ní je to nejlepší produkt péče, nefunguje o nic horší než procedury v kosmetických salonech. Používám intenskin jen týden, mohu říci, že pokožka je opravdu čerstvější, barva je zdravější a póry se zúžily a vrásky se staly méně nápadnými.
  intenskin
 • Petra
  Už delší dobu používám intenskin na vrásky, vynikající nástroj. Dobře osvěží obličej a zmizí vrásky se skvrnami. Pokud jej používáte pravidelně, můžete vypadat o 10 let mladší bez jakýchkoli kosmetických procedur, které se v poslední době staly módní. Nevěřím tomu, ale krém má přírodní složení, což znamená, že to určitě neublíží.
  intenskin
 • Simona
  Moje dcera mi dala na dovolenou Intenskin. Říká, že nový produkt je dobrý, a to jak pro péči, tak pro vrásky hned. Už dva týdny rozmazávám, vypadám a opravdu - můj obličej je svěžejší a vrásky už nejsou vidět. Budu to používat i nadále!
  intenskin
Hodnocení intenskin
4.4
6